Vstupenky na festival

Předprodej vstupenek na TNHS 2017

Předprodej abonentních vstupenek zahájí odbor kultura a školství Městského úřadu Skuteč v pondělí 28. listopadu 2016. O týden později bude možné zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty.
Podobně jako tomu bylo v loňském roce, jistě i tentokrát se vstupenky na festivalové koncerty v mnoha případech stanou vhodným vánočním dárkem. Předprodej bude probíhat vždy až do termínu konkrétního koncertu (představení). Upozorňujeme, že vstupenky se budou na odboru kultura a školství prodávat pouze v úřední dny (pondělí odpoledne a středa dopoledne), vyzvednutí v jiných časech je možné pouze ve výjimečných případech po osobní domluvě na tel. 469 326 486, 731 557 422.

Abonmá bude v prodeji pouze na odboru kultura a školství Městského úřadu Skuteč nebo prostřednictvím internetu na http://vstupenky.skutec.cz, záložka PŘEDPLATNÉ.

Jednotlivé vstupenky budou v prodeji od 5. 12. 2016 na výše zmíněných místech i v Turistickém informačním centru v budově Městského muzea Skuteč (dle otevírací doby).

Výrazné slevy při návštěvě všech koncertů

Zakoupení abonentní vstupenky, která Vám umožňuje vstup na veškeré koncerty a představení festivalu, vyjde pro XIV. ročník TNHS 2017 na 2.750 Kč, tedy na dvě třetiny ceny než kdybyste zakoupili vstupenky pro každý koncert a představení zvlášť.

Abonentky je možné zakoupit od 28. listopadu na odboru kultura a školství Městského úřadu Skuteč nebo přes internet na http://vstupenky.skutec.cz.

Informace o cenách naleznete v záložce Program, ve Skutečských novinách, případně Vám budou sděleny na odboru kultura a školství Městského úřadu Skuteč.